Aktualności Producent Nagrody Dystrybucja Referencje Akcesoria Multimedia Kontakt

Elastyczność

Szeroka oferta jednostek wewnętrznych i zewnętrznych, różnorodne systemy klimatyzacyjne, zaawansowane technologie - sprawiają, że Mitsubishi jest w stanie zaspokoić niemal wszystkie potrzeby klimatyzacji domowej i komercyjnej - od małego pokoju aż po wielopiętrowy budynek hotelowy czy biurowy.


Klimatyzatory RAC - Szeroki zakres temperatury pracy

Praca urządzeń możliwa nawet przy temperaturze zewnętrznej do -15°C

Nowe, zaawansowane technologie MHI pozwalają na rozszerzenie zakresu temperatur pracy. Umożliwia to pracę instalacji także przy ujemnych temperaturach otoczenia, nawet do -15°C, zarówno dla trybu ogrzewania jak i chłodzenia.


Klimatyzatory PAC - Ułatwiona instalacja

Dzięki możliwości zastosowania dłuższych rurociągów chłodniczych osiągnięto wiele dodatkowych możliwości wykonania instalacji - najwyższy poziom w grupie urządzeń przemysłowych, instalacja napełniona czynnikiem , zredukowane średnice rurociągów.

Długość rurociągów do 100 m

Dopuszczalna długość rurociągów chłodniczych do 100 m (Hyper Inverter 4-6 HP) umożliwia wykonanie instalacji w większych obiektach komercyjnych.

Długość rurociągów chłodniczych bez konieczności doładowywania układu czynnikiem chłodniczym - do 30m

Eliminuje to konieczność uzupełniania układu czynnikiem i błędy spowodowane niewłaściwą ilością czynnika w układzie, a samo wykonanie instalacji jest proste. Średnice rurociągów chłodniczych zostały zredukowane w celu dostosowania do zwiększonej gęstości i wysokiego ciśnienia czynnika chłodniczego R410A. To umożliwiło zwiększenie wydajności i zredukowanie spadków ciśnienia, a w konsekwencji - obniżenie kosztów instalacji.

Systemy KX - Zaawansowane technologie

Długość całkowita rurociągu została zwiększona do 1000m.

W wyniku zastosowania cieńszych rurociągów chłodniczych oraz ograniczenia ilości czynnika chłodniczego w układzie, dopuszczalna odległość od jednostki zewnętrznej do najdalszej jednostki wewnętrznej może wynosić do 160m a całkowita długość instalacji - nawet 1000 m. Zapewnia to większą elastyczność na etapie projektowania systemu.

Praca urządzenia możliwa przy temperaturze zewnętrznej do -20°C

Importer, Autoryzowany Przedstawiciel
Zoptymalizowana konstrukcja zapewniająca niski poziom hałasu.
Klasa energetyczna "A" zapewnia największą oszczędność energii elektrycznej.
Mitsubishi jest w stanie zaspokoić niemal wszystkie potrzeby klimatyzacji domowej i komercyjnej.
Koncern Mitsubishi Heavy Industries charakteryzuje stałe poszanowanie dla środowiska naturalnego.
© 2012 Elektronika SA. Wszelkie prawa zastrzeżone.
ul. Hutnicza 3, 81-212 Gdynia
tel. +48 58 6633300, url: www.elektronika-sa.com.pl