Aktualności Producent Nagrody Dystrybucja Referencje Akcesoria Multimedia Kontakt

Producent

Japoński koncern Mitsubishi Heavy Industries, Ltd. należy do czołówki firm proponujących niestandardowe, innowacyjne rozwiązania i nowoczesne technologie niemal we wszystkich dziedzinach techniki. Urządzenia klimatyzacyjne MHI to również symbol japońskiej niezawodności, najwyższej jakości i dbałości o środowisko.

Wygodną i bezpieczną egzystencję przyszłych pokoleń oraz dziedzictwo w postaci czystego środowiska naturalnego mają zapewnić misje wdrażane przez MHI w dziedzinach:

  • energia
  • transport i bezpieczeństwo
  • środowisko naturalne i społeczeństwo
  • przemysł

Misje te MHI realizuje od początku istnienia, tzn. od roku 1884 (powstanie państwowej stoczni w Nagasaki). Bazując na ponad 100 letnich doświadczeniach, MHI produkuje i dostarcza produkty i usługi o imponująco szerokim zakresie, wliczając budowę statków, hutnictwo, elektrociepłownie, klimatyzatory, maszyny przemysłowe, statki powietrzne i kosmiczne oraz wiele innych. Obecnie koncern posiada 8 głównych biur (zlokalizowanych w Japonii), 6 ośrodków badawczo-rozwojowych, 9 fabryk oraz 6 zamorskich biur na całym świecie, i zatrudnia ponad 81.000 pracowników. Sprzedaż koncernu (dane z 2005r) to blisko 2600 miliardów yenów.

Dywizja MHI związana z klimatyzacją reprezentowana jest w Europie przez biuro Mitsubishi Heavy Industries Europe, Ltd. (MHIE) z siedzibą w Londynie. Europejski magazyn urządzeń klimatyzacyjnych znajduje się w Rotterdamie.


Importer, Autoryzowany Przedstawiciel
Zoptymalizowana konstrukcja zapewniająca niski poziom hałasu.
Klasa energetyczna "A" zapewnia największą oszczędność energii elektrycznej.
Mitsubishi jest w stanie zaspokoić niemal wszystkie potrzeby klimatyzacji domowej i komercyjnej.
Koncern Mitsubishi Heavy Industries charakteryzuje stałe poszanowanie dla środowiska naturalnego.
© 2012 Elektronika SA. Wszelkie prawa zastrzeżone.
ul. Hutnicza 3, 81-212 Gdynia
tel. +48 58 6633300, url: www.elektronika-sa.com.pl