Klimatyzatory ścienne - seria SRK-ZSP

Klimatyzatory ścienne - seria SRK-ZSP

Nowa seria klimatyzatorów ściennych SRK-ZSP analogicznie do serii SRK-ZS i SRK-ZSX zaprojektowana została w Mediolanie przez studio projektów przemysłowych Tensa Slr.

Wszystkie modele SRK-ZSP o klasach energetycznych od A do A++ zostały wyposażone w szereg optymalnych funkcji poprawiających komfort użytkowania. Dzięki przystępnej cenie są idealnym rozwiązaniem do zastosowań domowych.

Przykładowe funkcje klimatyzatorów SRK-ZSP:

Fuzzy Auto
Czujniki temperatury i wilgotności sprawdzają warunki w pomieszczeniu. Jednostka automatycznie dobiera tryb pracy i temperaturę aby pracować efektywnie. Tryb pracy oraz wydajność chłodzenia/grzania jest kontrolowana względem zadanej temperatury. Funkcja Fuzzy Auto oferuje automatyczne utrzymanie komfortowej temperatury w pomieszczeniu nawet w zmiennych, zewnętrznych warunkach termicznych.
HI Power 

W trybie chłodzenia
Funkcja zapewnia dużą ilość schłodzonego powietrza aby szybko obniżyć temperaturę w pomieszczeniu.
Jest szczególnie potrzebna w gorące letnie dni, gdy wymagany jest natychmiastowy komfort.
Po 15 minutach klimatyzator powraca do poprzednich nastaw aby zapobiec nadmiernemu schłodzeniu wnętrza.

W trybie ogrzewania
Zastosowanie funkcji w trybie ogrzewania powoduje wytworzenie przez klimatyzator szerokiej strugi ciepłego powietrza skierowanego w stronę podłogi. W ciągu kilku minut, unoszące się ku górze cząsteczki powietrza - wypełniają pomieszczenie przyjemnym ciepłem. Najczęściej stosuje się tę funkcję zimą, przed porannym opuszczeniem sypialni lub tuż po powrocie z pracy do domu. Po kwadransie klimatyzator zaczyna pracować z poprzednimi nastawami aby zapobiec zbyt wysokiej temperaturze w pomieszczeniu

Samooczyszczanie
Proces samooczyszczania rozpoczyna się od zatrzymania klimatyzatora i trwa do 2 godzin.
Użytkownik może wybrać, czy stosować tę funkcje, czy nie.
Zapobiega powstawaniu bakterii wewnątrz klimatyzatora.
24-godzinny programator czasowy

Poprzez kombinacje czasu włączenia i wyłączenia timera można zaprogramować 2 operacje dzienne. Zegar cyfrowy będzie powtarzał w określonym czasie, zgodnie z ustawieniem uruchomienie i zatrzymanie systemu.

Tryb ekonomiczny

 Urządzenie realizuje tryb oszczędnościowy zapotrzebowania na energię elektryczną, zabezpieczając równocześnie minimum komfortu

 

Do pobrania

Foldery RAC

Instrukcje obsługi RAC

Katalogi RAC

Cenniki

Nasze techonolgie Twoja przyszłość