Rozszerzamy ofertę ekologicznych pomp ciepła powietrze-woda dla Twojego domu

Rozszerzamy ofertę ekologicznych pomp ciepła powietrze-woda dla Twojego domu

Oferta pomp ciepła powietrze-woda Hydrolution dla domu została wzbogacona o nową jednostkę zewnętrzną o nominalnej wydajności grzewczej 8,0 kW, na ekologiczny czynnik chłodniczy R32 (GWP: 675). Pełen zakres wydajności naszych pomp ciepła dla domu wynosi od 2,28 do 16,5 kW.

 

Pompa ciepła Hydrolution to kompletny, nowoczesny system do ogrzewania i chłodzenia pomieszczeń oraz wytwarzania ciepłej wody użytkowej dla domów. Użytkownikom oferuje efektywne oszczędzanie energii i chroni środowisko dzięki redukcji emisji dwutlenku węgla. Stosując pompę ciepła 75% energii, której potrzebujesz, otrzymujesz za darmo. Musisz zapłacić jedynie za 25% energii zużytej do napędu sprężarki.

Zalety pomp ciepła Hydrolution:

 • OSZCZĘDNOŚĆ ENERGII I PIENIĘDZY
  Optymalny, roczny koszt eksploatacji, dzięki sprężarce inwerterowej
   
 • CICHA PRACA
  Poziom hałasu generowanego przez jednostkę zewnętrzną wynosi zaledwie 35dB(A). To tyle, co tykający na ścianie zegar
   
 • PRODUKCJA CIEPŁEJ WODY O TEMPERATURZE 65°C
  Pompa ciepła może produkować wodę o temperaturze 58⁰C bez dodatkowej grzałki
   
 • KASKADA
  Pompy ciepła Hydrolution można łączyć w kaskady do 8 jednostek, w celu osiągnięcia większych wydajności pracy (budynki wielorodzinne, większe domy, małe biurowce, itp.).
 • DOSTĘP PRZEZ INTERNET
  W każdej chwili możesz zdalnie zweryfikować parametry pracy pompy oraz systemu grzewczego. Umożliwia to kontrolę pracy urządzenia, a także pomaga w wykrywaniu ewentualnych nieprawidłowości
   
 • WSPÓŁPRACA Z FOTOWOLTAIKĄ 
  Łącząc pompę ciepła z panelami fotowoltaicznymi możesz uzyskać zestaw, który doskonale wzajemnie się uzupełni. Pompa czerpiąc darmową energię elektryczną z paneli zapewni Ci niemalże bezkosztowe ogrzewanie domu
   
 • IDELANA DO MODERNIZACJI ISTNIEJĄCYCH INSTALACJI CO
  Pompa ciepła Hydrolution to idealne rozwiązanie jeżeli planujesz modernizację źródła ciepła w istniejącej już instalacji centralnego ogrzewania

Czynnik chłodniczy R32to ekologiczny czynnik chłodniczy, który charakteryzuje się prawie 70% niższym współczynnikiem globalnego ocieplenia (GWP) niż poprzednio stosowany R410A. Dzięki swoim wyjątkowym właściwościom R32 oferuje niezwykłe korzyści w zakresie efektywności energetycznej. Potencjalny efekt chłodzenia 1,5 razy większy niż R410A oznacza, że potrzebne jest mniej energii do osiągnięcia wymaganej temperatury i wymagana jest mniejsza ilość czynnika chłodniczego do pracy.

Wszystkie kombinacje pomp ciepła Hydrolution znajdziesz na Liście Zielonych Urządzeń i Materiałów ZUM. Dane techniczne urządzeń weryfikowane są przez niezależnych Ekspertów portalu. Lista ZUM przyspiesza kwalifikację do programu Czyste Powietrze.

Zobacz również

Nasze techonolgie Twoja przyszłość