Nowoczesne technologie, europejski design, energooszczędność

Nowoczesne technologie, europejski design, energooszczędność

Ocieplenie klimatu, zmiany w sposobie budowania domów - z dużymi przeszkleniami pomieszczeń, powodującymi ich nagrzewanie w okresie letnim, a także przystępne ceny inwestycji, spowodowały wzrost zainteresowania urządzeniami klimatyzacyjnymi. Instalacje klimatyzatorów w budynkach mieszkalnych przestają być luksusem dla wybranych. Producenci i dystrybutorzy oferują szereg rozwiązań dopasowanych do indywidualnych potrzeb i możliwości finansowych inwestorów.

Przykładem mogą być nowoczesne i energooszczędne klimatyzatory Mitsubishi. Opinie użytkowników oraz liczne nagrody zdobyte w międzynarodowych konkursach inżynierii i projektowania technicznego potwierdzają, że klimatyzatory Mitsubishi są idealnym rozwiązaniem gwarantującym komfort, wygodę oraz europejski design.

Klimatyzatory Mitsubishi- najlepszy wybór dla domu, mieszkania, obiektów biurowych, handlowych, hotelarskich…

Klimatyzatory Mitsubishi oferują unikalne, nowoczesne rozwiązania technologiczne zapewniające oszczędność energii, precyzyjną, niemal bezszumową dystrybucję powietrza oraz płynne sterowanie wydajnością. Idealnie sprawdzą się zarówno w małych mieszkaniach, domach, jak również w większych obiektach handlowych czy hotelarskich. Wyposażone w szereg użytecznych funkcji, jak Funkcja 3D Auto, Funkcja Eco, Funkcja Pracy Cichej, czy też opcjonalne sterowanie Wi-Fi, zapewniają komfort, bezpieczeństwo oraz indywidualne i spersonalizowane nastawy urządzeń.

Mitsubishi- marka Premium, to nie tylko klimatyzacja dla koneserów. W swojej ofercie japoński producent posiada serię urządzeń SRK-ZSP o kompaktowych wymiarach i wysokiej klasie energetycznej (A++), dostępnych w przystępnej cenie. Zastosowany ekologiczny czynnik chłodniczy R32 zapewnia wysoką efektywność energetyczną i charakteryzuje się prawie 70% niższym współczynnikiem globalnego ocieplenia (GWP) oraz zerowym potencjałem niszczenia warstwy ozonowej (ODP).

Klimatyzatory Mitsubishi dostępne są w formie pojedynczych zestawów jednostek typu Split (do wyboru jednostki ścienne, kasetonowe, kanałowe, przypodłogowe) oraz bardziej złożonych systemów Multi-Split umożliwiających obsługę instalacji zbudowanej nawet z 6 jednostek wewnętrznych o łącznej wydajności do 19,5 kW, obsługiwanych przez jedną jednostkę zewnętrzną.

Inwestorzy mogą wybrać kolor obudowy klimatyzatorów Mitsubishi serii SRK-ZS i ZSX z trzech dostępnych, ponadczasowych i uniwersalnych wzorów w zależności od gustu, potrzeby, czy ulubionego wystroju wnętrz: Czysta Biel, Czarno-Biały, Tytan. Projektanci w swoich opiniach podkreślają elegancki design urządzeń, wysoką jakość oraz przystępną w swojej klasie cenę klimatyzatorów Mitsubishi.

Klimatyzatory Mitsubishi- opinie ekspertów i użytkowników

Wzrost cen energii elektrycznej w Polsce sprawił, iż użytkownicy dokonując zakupu urządzeń klimatyzacyjnych, kierują się w dużej mierze ich energooszczędnością.

W trosce o środowisko naturalne człowieka Mitsubishi wprowadziło kilka radykalnych ulepszeń technologicznych, co znacznie podniosło sprawność energetyczną. Klimatyzatory Mitsubishi posiadają klasy energetyczne od A+ do A+++. Znaczące oszczędności energetyczne, zarówno w trybie grzania jak i chłodzenia, udaje się osiągnąć dzięki technologii inwerterowej DC PAM oraz zastosowaniu sprężarek spiralnych.

Według profesjonalnych opinii klimatyzatory Mitsubishi Heavy Industries są jednymi z najlepszych urządzeń w swojej klasie. Szeroki zakres temperatur pracy (do +46oC w funkcji chłodzenia), długi do 20 m (seria SRK-ZR) strumień powietrza oraz elastyczność instalacji (długość rurociągu do 30 m), a także możliwość zdalnego sterownia Wi-Fi i niezwykle cicha praca (już od 19 dB(A)) to główne cechy, które w swoich recenzjach i opiniach doceniają użytkownicy.

Wysoka jakość, niezawodność działania, nowoczesność oraz dbałość o środowisko naturalne (ekologiczny czynnik chłodniczy R32) to cechy klimatyzatorów Mitsubishi, które obecnie podbijają rynek. „Co do jakości MHI nie muszę specjalnie przekonywać, instalatorzy wiedzą, że to bardzo dobra marka”; „Podstawową zaletą urządzeń MHI jest ich niezawodność i rzadkie występowanie usterek”; „MHI oferuje szeroki wybór urządzeń pod względem jakościowym, designerskim i jest w swojej klasie przystępny cenowo” – to tylko niektóre z opinii, formułowanych przez firmy instalatorskie, projektantów i użytkowników klimatyzatorów Mitsubishi.

Product Managerowie marki Mitsubishi Heavy Industries Robert Gozdalik i Sebastian Smolarek podkreślają w swoich opiniach i recenzjach unikalne atrybuty i mocne strony klimatyzatorów Mitsubishi: „to tradycyjna japońska jakość, połączona z nowoczesnym europejskim wzornictwem oraz bogatym wyposażeniem dodatkowym w zakresie zarządzania i kontroli pracy systemu”; „idealna równowaga pomiędzy jakością i ceną”; „nowoczesne technologie i poszanowanie środowiska naturalnego”; „to optymalny wybór rozwiązań dla pomieszczeń mieszkalnych, biurowych oraz technicznych, jak małe serwerownie.”

Klimatyzatory Mitsubishi Heavy Industries wyposażone w inwerter oraz pompę ciepła zapewniają efektywne, energooszczędne chłodzenie lub ogrzewanie przez cały rok, dbając przy tym o środowisko naturalne. Liczne opinie ekspertów i przede wszystkim użytkowników potwierdzają, że urządzenia klimatyzacyjne marki Mitsubishi dostępne w przystępnej- w swoje klasie- cenie, podwyższają komfort życia, pracy, odpoczynku i snu. Ponadto powietrze wydobywające się z klimatyzatora jest nie tylko przyjemnie chłodne, ale również odpowiednio nawilżone, wolne od wielkomiejskiego smogu, alergenów czy trujących substancji. Po prostu zdrowe.

Zobacz również

Nasze techonolgie Twoja przyszłość